Paketler kapsamında sunmakta olduğumuz yazılım şirketimiz tarafından geliştirilmiş özel yazılımdır ve kesinlikle ücretsiz olarak sunulan açık kaynaklı bir e-ticaret yazılımı değildir.  

Evet, yüksek bilinirliliğe sahip tüm kredi kartları için peşin fiyatına taksit imkanımız bulunmaktadır.  

Şirketimize kredi kartı ve banka transferi ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz Şirketimiz Webportal Hizmetlerinde faaliyet göstermektedir ve bu sebeple %18 olarak fatura kesilmektedir. Ödeme tutarınızın tümü için %18'lık bir fatura 14 gün içerisinde düzenlenerek sistem tarafından girmiş olduğunuz bilgilere istinaden otomatik olarak tarafınıza mail kanalı ile iletilecektir.  

Şahsi olarak alım yapan tüm müşterilerimiz için ilk yıla ait kiralama bedeli için fatura ödeme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz ve kesintisiz ödeme iade garantisi sunmaktayız. Tacir olarak alım yapan müşterilerin ise T.T.K. (Türk Ticaret Kanunu) kapsamında gerçekleştirdikleri alım işlemleri ticari faaliyet olarak değerlendirileceği için iade hakları olmamakta ve söz konusu iade talepleri şirketimizin insitiyatifine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Sonraki yıllar oluşturulan yıllık yenileme faturalarında ise hizmetin sürdürülmesine ilişkin kesilen bu faturalarda paket ücretleri bir önceki yıla oranla indirimli sunulması sebebi ile kesinlikle ücret iade edesi söz konusu olmamaktadır. Tek seferlik işlem ücretine sahip XML Entegrasyon işlemi ve Özel Tasarım hizmeti gibi ürünler ise teslim edildikten sonra iade işlemi kesinlikle yapılmaz.  

Evet, tüm paketlerimizde ödeme yöntemlerinin hepsi aktif olarak sunulmaktadır. Paketlerimizde ödeme yöntemlerine göre bir ayrım uygulanmamaktadır.  

Kervansanal e-ticaret sitesi satın aldıktan sonra 1 2 saat içerisinde teslim edilmektedir.E-ticaret sitenize kategori,alt kategori,marka belirleme,ürün yükleme ile birlikte sanal pos entegrasyonları gibi işletmenize ait özelleştirmeleri yaparak anında internetten satış yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Kervansanal ile 7/24 05071383551 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz

Kervansanal SEO uyumludur.E-ticaret paketleri içerisinde SEO ayarlarını hızlı ve kolay yapabilmeniz için yönetim paneli vardır.

Kervansanal ile iletişime geçerek firmanızın ihtiyaçlarına en uygun e-ticaret paketleri hakkında bilgi alabilir ve satın alabilirsiniz.