Trendyol Canlı Performansım Nedir?

Trendyol Canlı Performansım Nedir?

Trendyol Canlı Performansım İle Anlık Takip Yapın

Trendyol’un Canlı Performansım ile hedefi satıcıların performanslarını sürekli ve kolay bir şekilde takip edip aksiyon almaları gereken noktaları tespit ederek satışları artırmalarını sağlamaktır. Canlı Performansım ile ciro miktarını, toplam ziyareti, satış ve sipariş adedini, satışa dönüş oranını, en çok satan 5 ürünün stok ve satış bilgisi gibi verilere kolay bir şekilde ulaşmanızı ve istatistiklerini görmenizi sağlamaktadır.

Canlı Performansım ile yapılan takiplerin satıcıya verimliliği açısından çıkardığı analizlere göre satışlarınızı arttırabilirsiniz. Eğer ürününüzün satışında düşme göründüğünde yeni kampanyalara katılma veya indirim oluşturabilmenizi ön görüp bu analizlere göre aksiyon alabilirsiniz. Satıcılara dijital fayda sağlamayı öngören bu uygulama satış ve operasyon raporlarıyla geçmişe dönük ürün, marka ve kategori özelinde performanslarını analiz edebiliyor, trafik ve favori verilerini takip edip tüm bunların mağaza satışına etkisini ölçümleyebilmenizi sağlamaktadır.

Trendyol Canlı Performansım Özelliğinin Takibini Mobilden de Yapabilirsiniz

Trendyol’un Canlı Performansım ile satıcılar Trendyol üzerindeki kategorilerini baz alarak en çok satan ürünlerine Pusula üzerinden ulaşabiliyor. Bu özellik üzerinden hem zamandan kazanıp değerlendirme raporlarıyla ürünlerinizin satış takibini daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Ayrıca satıcı paneli mobil uygulamasında Pusula özelliği ‘’ Tüm Değerlendirmelerim ’’  raporuyla birlikte mevcuttur. Şu an verilerde günlük olarak karşılaştırma yapılabiliyor, ilerleyen dönemde satıcılar haftalık ve aylık olarak da performanslarını grafik üzerinden karşılaştırmalı takip edebilecek.

Bu özellikler neticesinde trendyol canlı destek performansınızı arttırabilirsiniz